Kryt závěru PRO - Cerakote Kryptek

Neohodnoceno
 
 

Kryt závěru PRO s nástřikem Cerakote Kryptek od Loranta Lazara, dostupný pouze jeden kus!

Cena se vztahuje pro samotný kryt závěru bez postranní minilišty. Tu je možno doobjednat.

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Cena 3 471 Kč bez DPH
4 200 Kč    
Značka RR ARMS
Kategorie Zákazníci z České Republiky a Slovenska
Záruka 3 roky
 

Verze PRO je varianta překrytu závěru vyrobená CNC frézováním z kusu materiál s Picatinny lištou splňující standarty (MIL-STD-1913, STANAG 4694 NATO) pro montáž příslušenství - zejména doplňků pro zaměřování, jako jsou puškohledy či kolimátory. Při nasazeném krytu lze používat původní mířidla.

Překryt dodává zbrani dodatečnou odolnost a ochranu, například při pádu. Díky robustní konstrukci s tloušťkou stěn 6 mm zachytí i větší nárazy, které by jinak mohly zdeformovat původní plechový kryt a tím způsobit selhání zbraně. V případě, že se překryt poškodí, lze jej ze zbraně snadno a rychle sundat a pokračovat ve střelbě, protože sestava vratné a bicí pružiny je stále na zbrani spolu s originálním plechovým krytem. Tuto výhodu nenabízí žádný jiný kryt závěru, který je na trhu! Díky výše uvedenému má kryt závěru PRO vlastnosti FAIL SAFE, tedy jeho poškození či porucha nemá vliv na funkci zbraně, kterou můžete dál používat!

Povrchová úprava je tvrdý černý elox. Důležité upozornění: Díky vlastnostem použitého materiálu se můžou na povrchu krytu vyskytovat malé neprobarvené místa - většinou se jedná o drobné body. Toto se nepovažuje za vadu.

Nespornou výhodou je též to, že zbraň používá originální sestavu vratné a bicí pružiny, vyrobené dle standardů a technické dokumentace přímo výrobcem zbraně.

Kryt závěru PRO má hladký design snižující možnost zachycení se o oděv či předměty v terénu.

Mezi velké výhody překrytu závěru verze PRO patří jednoduchá montáž, pro kterou není třeba žádné nářadí ani úpravy zbraně. Vše zvládnete sami bez puškaře. Montáž na zbraň stejně jako demontáž je záležitostí několika vteřin.

Kryt PRO CNC
Kryt PRO CNC + Minilišta

Instalace/Installation