Kryt závěru PRO

1 hodnocení
 
  • 1 z 3
 

Momentálně ve výrobě, předpokládané datum dostupnosti druhá půlka ledna 2022. Všechny objednávky budou vyřízeny následně.

Stabilní základna pro kolimátory či puškohledy je nezbytná pro přesnou střelbu. Můžete si koupit dražší, levnější, ale ne lepší!

 

Cena od 248 Kč bez DPH
od 300 Kč
Značka RR ARMS
Kategorie Zákazníci z České Republiky a Slovenska
Záruka 3 roky
Zvolte variantu
Kryt PRO CZ 858 RRARMS Kryt PRO bez minilišty. Momentálně nedostupné 3 850 Kč
3 182 Kč bez DPH
   
Kryt PRO Mini CZ 858 RRARMS Kryt závěru PRO s boční minilištou Momentálně nedostupné 4 150 Kč
3 430 Kč bez DPH
   
Kryt PRO Mini CZ 858 RRARMS Samotná minilišta pro kryt závěru + šrouby. Skladem 300 Kč
248 Kč bez DPH
   
 

Verze PRO je varianta překrytu závěru vyrobená CNC frézováním z kusu materiál s Picatinny lištou splňující standarty (MIL-STD-1913, STANAG 4694 NATO) pro montáž příslušenství - zejména doplňků pro zaměřování, jako jsou puškohledy či kolimátory. Při nasazeném krytu lze používat původní mířidla.

Překryt dodává zbrani dodatečnou odolnost a ochranu, například při pádu. Díky robustní konstrukci s tloušťkou stěn 6 mm zachytí i větší nárazy, které by jinak mohly zdeformovat původní plechový kryt a tím způsobit selhání zbraně. V případě, že se překryt poškodí, lze jej ze zbraně snadno a rychle sundat a pokračovat ve střelbě, protože sestava vratné a bicí pružiny je stále na zbrani spolu s originálním plechovým krytem. Tuto výhodu nenabízí žádný jiný kryt závěru, který je na trhu! Díky výše uvedenému má kryt závěru PRO vlastnosti FAIL SAFE, tedy jeho poškození či porucha nemá vliv na funkci zbraně, kterou můžete dál používat!

Povrchová úprava je tvrdý černý elox. Důležité upozornění: Díky vlastnostem použitého materiálu se můžou na povrchu krytu vyskytovat malé neprobarvené místa - většinou se jedná o drobné body. Toto se nepovažuje za vadu.

Nespornou výhodou je též to, že zbraň používá originální sestavu vratné a bicí pružiny, vyrobené dle standardů a technické dokumentace přímo výrobcem zbraně.

Kryt závěru PRO má hladký design snižující možnost zachycení se o oděv či předměty v terénu.

Mezi velké výhody překrytu závěru verze PRO patří jednoduchá montáž, pro kterou není třeba žádné nářadí ani úpravy zbraně. Vše zvládnete sami bez puškaře. Montáž na zbraň stejně jako demontáž je záležitostí několika vteřin.

Kryt PRO CNC
Kryt PRO CNC + Minilišta

Instalace/Installation